- Nick Vujicic
- Czym jest dusza
- 33 Prawa Uniwersalne
- 108 Postulatów Nowej Ziemi
- Przedszkole Duchowe
- Przebudzenie Anthony de Mello
- Antychryst na Ziemi
- W harmonii z nieskończonością
- Piekło świat mroku
- Skala wartości czyli podróż przez wszechświat
- Gdzie idziemy po śmierci
- Spotkanie z Jezusem
- Połączenie ze źródłem
- Potęga miłości
- Test wiary w 2016
- Gdzie będzie bezpiecznie
- Przekaz Libero Berozzi
- Trzy energie na Ziemi
- Wyższe wibracje
- Schody do nieba
- W harmonii ze Światem
- Rozwój duchowy
- Kreowanie rzeczywistości sercem
- Rozmowy z Jezusem
- Medytacja poświęcona wybaczaniu

- Choroby w 2016 roku
- Dlaczego dużo dzieci choruje
- Przyczyny chorób
- Plaga 1 rak
- Choroby nakazane prawem
- Szczepienia
- Samouzdrawianie
- Jak uzdrowiać dzieci
- Uzdrawianie praniczne
- Jak uwolnić się od chorób
- Jak zadbać o siebie
- Jak być zdrowym, czym jest kręgosłup
- Świat bez chorób
- Kasa chorych
- Medytacja zdrowia
- Uzdrawiająca muzyka
- Posprzątaj swój organizm
- Używki, zazdrość, nienawiść
- Pokarmy które powodują raka
- Oczyszczanie organizmu
- Oczyszczanie wątroby
- Oczyszczanie z pasożytów
- Zapper fakty i mity
- Wyleczenie astmy w 3 tygodnie
- Wpływ cukru
- Głodówka lecznicza

- Przepowiednia na rok 2019
- Przepowiednia na rok 2018
- Przepowiednia na rok 2017
- Czasy ostateczne
- Ujawniona prawda o UFO
- Wolna energia
- Zamachy we Francji
- Zamachy i upadek religii
- Inwazja na Polskę
- Przepowiednia o wojnie 2016
- Przepowiednia na marzec 2016
- Co obudzi ludzkość
- Kontrola umysłów
- Kto rządzi na Ziemi
- Zmiany na Ziemi
- Mądrość i jasnowidzenie
- Świadomość zbiorowa
- Anastazja o jasnowidzach
- Ukryta wiedza
- Słowianie cywilizacja serca
- Dzieci indygo
- Muzyka pozytywna
- Poezja przebudzenia

- Strona główna
- Wspólna medytacja
- Dołącz do Duchowej Armii
- Kontakt
- Mapa serwisu

Wolna energia


Wolna energia z plazmy pozwoli oszczędzić nawet 100% energii przy wytwarzaniu energii elektrycznej.

Widzę, że ataki w komentarzach na Mehrana Tavakoli Keshe się nie zakończyły. Jest to zrozumiałe, zważając na to, że dla dotychczasowych władców świata, mafii bankiersko – syjonistycznej pod przewodnictwem Rotszyldów technologia promowana przez Fundację Keshe oznacza koniec ich dominacji. Zresztą nie tylko dominacji, oznacza fizyczną śmierć tych ludzi, którzy nie będą w stanie użyć tych urządzeń, gdyż mają złe intencje.

Działanie intencji, czyli myśli, które wraz z emocjami są najpotężniejszą siłą we Wszechświecie, zostało zaprezentowane podczas seminarium w zeszłym tygodniu (link) w filmiku jednego z głównych konstruktorów Fundacji, Armanda, który testował reaktor nowej konstrukcji – kryształ z roztworem tzw. „gansów” (gazów w stanie nano-atomowym), obracany za pomocą silniczka. Dźwięk silniczka zanikał przy pewnej prędkości obrotowej, przy każdej zmianie pojawiał się na chwilę i znów znikał. Natomiast głos komentującego był cały czas słyszalny. Pojawiła się więc bariera dźwiękowa.

W innym nagraniu podczas jednego z wcześniejszych seminariów kanadyjski konstruktor, Ali Sharifzadeh przedstawił nagranie gdzie układ reaktorów w tzw. „formacji gwiezdnej” powoduje zanik dłoni u osoby przebywającej w jego pobliżu. Oczywiście nie jest to fizyczny zanik, lecz coś w rodzaju „cloakingu”, czyli zaniku widoczności tej dłoni dla zewnętrznego obserwatora. Ta technologia jest prawdopodobnie wykorzystywana do ukrywania się tzw. UFO.

Mehran Keshe wyjaśnia, że w pobliżu działających reaktorów tworzy się bariera ochronna, która jeśli jest wystarczająco duża, może ochronić nawet całe miasto przed wybuchem nuklearnym. Bariera ta uniemożliwia jakikolwiek atak zewnętrzny, a wewnątrz nie może być złych emocji. Ludzie ze złymi intencjami przez nią po prostu nie przejdą. Ciekawe jest też to, że w nagraniu Armanda mimo iż głos silniczka zanikał, to głos komentującego był cały czas słyszalny. Keshe uważa, że zależy to od rodzaju użytych gansów – jeśli były by to gansy aminokwasów, to działały by na ludzki głos, gdyż człowiek jest z nich zbudowany. Co więcej, na nagraniu wyraźnie słychać, że silniczek staje się słyszalny w momencie gdy Armand myśli o zwiększeniu jego prędkości – zanim jeszcze to wykonuje. Jest to więc detektor intencji. Keshe ma zamiar wykorzystać to do sprawdzania intencji polityków, którzy zazwyczaj kłamią.

Wczorajszy wykład (link) Mehran Tavakoli Keshe rozpoczął od informacji na temat nowych reaktorów plazmowych, tzw. Magrav. Otóż niedługo zostaną opublikowane schematy usprawnionych urządzeń, które nie będą musiały przechodzić długiego okresu tzw. nanocoatingu, czyli pokrywania całej domowej sieci elektrycznej nanopowłoką, czyli siatką atomów miedzi.

Systemy będą na stałe obciążone 15 watową lampką LCD, wystarczy je tylko podłączyć do sieci. Działanie plazmy spowoduje redukcję zużycia prądu do 90%, Keshe obiecuje, że ta redukcja docelowo sięgnie 100% – czyli że nie będziemy w ogóle płacili za prąd! Oczywiście, nanopowłoka będzie się tworzyła, nie tylko na drutach, ale i całe mieszkanie zostanie nią pokryte, co spowoduje nie tylko oszczędności energetyczne, ale i poprawę równowagi emocjonalnej mieszkańców i ich zdrowia.

Badania przeprowadzone przez Fundację Keshe potwierdzają w 100% to „cudowne” zjawisko. Jednym z bardziej spektakularnych osiągnięć nowej technologii jest 10% oszczędność w 6MW elektrowni, gdzie zainstalowano systemy Magrav. Proste cewki pokryte tzw. „gansami” dają 600 kW oszczędności! W Chinach dokonano modyfikacji systemów – zamiast piłeczki ping-pongowej z roztworem gansów użyto kryształów. Dało to od razu oszczędność zużycia prądu 93%, co zostało udokumentowane na nagraniu przedstawionym podczas seminarium w ubiegły czwartek.

Mehran T. Keshe wyjaśnia, że nie jest to żaden cud, ale po prostu działanie plazmy.

Przypomnę, że M.T. Keshe jest popularyzatorem alternatywnej do obowiązującej teorii materii. Wg. niego materia jest jednym ze stanów tzw. plazmy, która się może manifestować w różnych postaciach. Jedną z podstawowych sił we Wszechświecie są emocje i myśli, które są nie skutkiem działania materii, a jej przyczyną. Zgadza się to częściowo z fizyką kwantową, gdzie obserwator decyduje o stanie materii, z tym że teoria publikowana przez Keshe znacznie pełniej i logiczniej wyjaśnia kreację materii i tzw. świat duchowy.

Źródło: http://keshe.pl/2016/05/09/keshe-zapowiada-nowy-typ-reaktorow-magrav-niemal-100-redukcji-zuzycia-pradu/
 

Ostatnia aktualizacja strony: 15.07.2016